Tecrübeli danışman ekibimiz, çalışmalarınıza sizin gözünüzden bakıp en iyi çözüm önerileri ile size destek sunuyor.

Akademik çalışmalarınızın her aşamasında destek sunmaktayız. Çalışma tasarımı, soru formu oluşturma, veri toplama, veri girişi, istatistiksel analizlerin belirlenmesi ve uygulanması, bulguların raporlanması.
Tıp anlalındaki çalışmalar literatür bilgisi dışında biyoistatistik alanında da bilgi gerektirmektedir. Biyoistatistik alanında yüksek lisans ve doktora dereceleri bulunan danışmanlarımızla tıp çalışmalarında da danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
Gerek özel gerekse kamu kurumları daha efektif ve başarılı sonuçlar için istatistiğe başvurmaktadırlar. İstatistik Çözümleri kurumların özel ihtiyaçları doğrultusunda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
İstatistiksel açıdan güçlü bir çalışmanın ilk adımı doğru örneklem hesaplamasıdır. Yapılan analizlerin güçlerinin kontrol edilmesi, yeterli güce ulaşılabilmesi için toplanması gereken veri sayısının hesaplanması gerekmektedir.
Üniversitelerin Bilimsel Araştırma Birimleri ve TÜBİTAK tarafından desteklenen projelerinizde danışmanlık ve eğitim hizmetlerinden faydalana bilirsiniz.
Şehir Planlama firmalarının projelerinizde danışmanlık ve eğitim hizmetlerinden faydalana bilirsiniz.